ForInvest Paketler - En Uygun Paketi Seç ve Yatırımlarını Güçlendir

Paketini Seç, Yatırımlarını Bilgiyle Büyütmeye Başla

Ücretsiz paket ile piyasa verileri 15 dakika gecikmeli olarak gelir. Anlık verilere ulaşmak ve analiz gücünü artırmak için sana en uygun paketi seç.

Tercih edilen

Basic Paket

Verileri Canlı İzle

249 TL / Aylık

219 TL / Aylık

Satın Al

Premium Paket

Derinlikli Bakış Kazan

799 TL / Aylık

599 TL / Aylık

Satın Al

Basic Paket ile gelen özellikler

Paketleri karşılaştır

Ücretsiz Paketin Tüm Avantajları

Ücretsiz paket içindeki tüm özellikleri bu pakette de kullanılabilirsin.

Canlı Borsa Verisi

Canlı Borsa verisi, Türkiye için Borsa İstanbul’da(BIST) işlem gören hisse senetlerinin mesai saatleri içerisinde gerçekleşen alım ve satım işlemleri sonucunda ortaya çıkan anlık fiyat bilgisini kesintisiz görüntüleyebilirsin.

BIST30 ve BIST100 Endeks Verileri

Borsa İstanbul’da işlem gören, işlem hacmi ve piyasa değeri en yüksek 30 ve 100 şirketin hisse senetlerinin performanslarının ölçülmesi ile meydana gelen endekslerin canlı verisine ulaşabilirsin.

Temel ve Finansal Analizler

Borsada işlem gören şirketlerin mali durumu, sektör trendi, yönetim kalitesi ve ekonomik göstergelerinin değerlendirilmesine temel ve finansal analizlere ulaşabilirsin.

Sınırsız Fiyat ve Haber Alarmları

Fiyat alarmı özelliği, takip edilen sembol için belirlenen fiyat seviyesine geldiğinde bildirim gelmesini, haber alarmı özelliği ise takip edilen sembol için ilişkili haberin bildiriminin gelmesini sağlar.

%100 Reklamsız Deneyim

Hisse senedi, emtia, viop, kripto ve varant sembollerini reklamsız ve canlı takip etmeye devam edebilirsin.

Takas Dağılımı

Takas saklama dağılımı ile en çok artan ve azalan özet kurum listesi yanında saklama bakiyeleri en yüksek kurumlar ve değişimlere göre ilk 5, 10, 15 kurum arasındaki farkları da gösteren takas analiz ekranına ulaşabilirsin.

* ile işaretli özellikler paket kapsamında sınırlı kullanımla ve/veya ücretli olarak sağlanmaktadır.

Gecikmeli Borsa Verileri

Türkiye için Borsa İstanbul’da(BIST) işlem gören hisse senetlerinin alım ve satım işlemleri sonucunda ortaya çıkan fiyat bilgisine 15 dakika gecikmeli olarak ulaşabilirsin.

Anlık Kripto Paralar ve Pariteler

Kripto para borsasını ve pariteleri canlı olarak takip edebilirsin.

Teknik Analiz

Piyasa entsrümanlarına ait tarihsel fiyat hareketlerinin çeşitli indikatörler eşliğinde gösterildiği grafik tabanlı analiz penceresine ulaşabilirsin.

Ekonomik Takvim

Ülkelerin makro ekonomik verilerinin açıklanma tarihlerine göre önceki değer ve beklentilerin yer aldığı piyasaya etkisinin gösterildiği tabloya ulaşabilirsin.

Paketlerle ile ilgili Sıkça Sorulanlar

Tüm Sorular

ForInvest'in paket seçenekleri nelerdir?

Yatırım hedeflerine ve alışkanlıklarına en uygun seçeneği Ücretsiz, Basic, Premium ve Professional paketler arasından seçip hemen kullanmaya başlayabilirsin. Bu paketlere ek olarak ForInvest uygulaması ile VİOP paketini de kullanabilirsin.

Ücretsiz paket kapsamı nedir?

Bu paketle uygulamanın alım satım işlemleri, haber ve veri takibi, ekonomik takvim görüntüleme ve basit teknik analiz gibi temel özelliklerden faydalanabilir, verileri 15 dakika gecikmeli olarak takip edebilirsin.

Basic paket kapsamı nedir?

Ücretsiz paket özelliklerine ek olarak piyasaları canlı olarak izlemek ve özel analizlerden yararlanmak istersen, Basic paket senin için ideal olabilir. Aylık 219 TL'den başlayan fiyatlarla Basic paketi kullanabilir, reklamsız deneyimin tadını çıkarabilirsin.

Basic paketle birlikte hangi ek paketleri alabilirim?

BIST Tek Kademe Derinlik (Düzey 1+)
Tüm Endeks Verileri
AKD Anlık
AKD Gün Sonu
VİOP Gün sonu
Serbest Piyasa
BIST VIOP 10 Kademe Derinlik (Düzey 2)

Premium paket kapsamı nedir?

Basic paket özelliklerine ek olarak 10 kademe derinlik, denge fiyat analizi, AOF sapma, tüm endeks verileri, anlık akıllı alım-satım sinyalleri gibi özelliklerden faydalanmak istersen Premium paketi alabilirsin. Premium paket aylık 599 TL'den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır.

Premium paketle birlikte hangi ek paketleri alabilirim?

VIOP Gün Sonu
BIST VIOP Tek Kademe Derinlik (Düzey 1+)
BIST VIOP 10 Kademe Derinlik (Düzey 2)

Professional paket kapsamı nedir?

Premium paket özelliklerine ek olarak 10 kademe derinlik, anlık hisse ve kurum bazlı aracı kurum dağılımı, para giriş-çıkış analizi ve temel ve finansal analizlere ihtiyaç duyuyorsan, aylık sadece 899 TL'den başlayan fiyatlarla Professional paketi tercih edebilirsin.

Professional paketle birlikte hangi ek paketleri alabilirim?

VIOP Gün Sonu
BIST VIOP Tek Kademe Derinlik (Düzey 1+)
BIST VIOP 10 Kademe Derinlik (Düzey 2)

Paketler değişti mi?

Evet, sana daha iyi bir deneyim ve daha fazla özellik sunmak için paket isimlerini ve kapsamlarını güncelledik. Otomatik ödeme talimatı verdiğin mevcut bir paketin varsa aynı isim ve içerikle paketini kullanmaya devam edebilirsin. Yeni bir paket alman durumunda paketlerden yeni isim ve kapsamıyla faydalanabilirsin.

Basic paket kapsamı değişti mi?

Evet, yenilenen basic paket ile şu özelliklere de erişebilirsin:

Canlı Borsa Verisi - Canlı Borsa verisi, Türkiye için Borsa İstanbul’da (BIST) işlem gören hisse senetlerinin mesai saatleri içerisinde gerçekleşen alım ve satım işlemleri sonucunda ortaya çıkan anlık fiyat bilgisini kesintisiz görüntüleyebilirsin.

BIST30 ve BIST100 Endeks Verileri - Borsa İstanbul’da işlem gören, işlem hacmi ve piyasa değeri en yüksek 30 ve 100 şirketin hisse senetlerinin performanslarının ölçülmesi ile meydana gelen endekslerin canlı verisine ulaşabilirsin.

Temel ve Finansal Analizler - Borsada işlem gören şirketlerin mali durumu, sektör trendi, yönetim kalitesi ve ekonomik göstergelerinin değerlendirilmesine temel ve finansal analizlere ulaşabilirsin.

Sınırsız Fiyat ve Haber Alarmları - Fiyat alarmı özelliği, takip edilen sembol için belirlenen fiyat seviyesine geldiğinde bildirim gelmesini, haber alarmı özelliği ise takip edilen sembol için ilişkili haberin bildiriminin gelmesini sağlar.

%100 Reklamsız Deneyim - Hisse senedi, emtia, viop, kripto ve varant sembollerini reklamsız ve canlı takip etmeye devam edebilirsin.

Takas Dağılımı - Takas saklama dağılımı ile en çok artan ve azalan özet kurum listesi yanında saklama bakiyeleri en yüksek kurumlar ve değişimlere göre ilk 5, 10, 15 kurum arasındaki farkları da gösteren takas analiz ekranına ulaşabilirsin.

Pro paket kullanıyordum, Premium olarak değişmiş. Premium paketle hangi özellikleri kullanabilirim?

Paket isimlerimizi değiştirdik. Pro paket, Premium paket oldu. Eğer otomatik yenileme talimatı verdiysen paket ismin Pro ve içeriğin eski Pro paket içeriği olarak devam edecek. Yeni Premium paket ile şu özelliklere erişebilirsin.

Tüm Basic Paket İçerik ve Avantajları.

10 Kademe Derinlik - Alış ve satış emirlerinin fiyat seviyelerine göre sıralandığı ve hangi fiyattan kaç adet işlem gerçekleştiğini derinlik ekranından 10 kademe şeklinde görüntüleyebilirsin.

Denge Fiyat (Eşleşme) Analizi - Talep ve arz miktarını birbirine eşit hale getiren fiyatı sembol detay veri ekranından takip ederek yatırım stratejilerine yön verebilirsin.

Ağırlık Ortalama Fiyattan Sapma - BIST 100 hisse senetlerinin ağırlıklı ortalama fiyatını ve AOF fiyatından sapma yüzdelerinin listelendiği analiz pencerelerine ulaşabilirsiniz.

Anlık Akıllı Al/Sat Sinyalleri - Alış ya da satış sinyalleri, al ya da sat öngörülerinde bulunur. *Burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerine uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Anlık Kademe Analizi - Hisse senedinde hangi fiyat seviyelerinde alım satım işlemlerinin yoğunlaştığı ve hangi fiyat seviyelerinde işlem yapılmasının daha az olduğunu gösteren analizlere ulaşabilirsin.

Premium paket kullanıyordum, Professional olarak değişmiş. Professional paketle hangi özellikleri kullanabilirim?

Paket isimlerimizi değiştirdik. Premium paket, Professional oldu. Eğer otomatik yenileme talimatı verdiysen paket ismin Premium ve içeriğin eski Premium paket içeriği olarak devam edecek. Yeni Professional paket ile şu özelliklere erişebilirsin.

Tüm Premium Paket İçerik ve Avantajları.

10 Kademe Derinlik - Alış ve satış emirlerinin fiyat seviyelerine göre sıralandığı ve hangi fiyattan kaç adet işlem gerçekleştiğini derinlik ekranından 10 kademe şeklinde görüntüleyebilirsin.

Anlık Hisse Bazlı Aracı Kurum Dağılımı - Anlık olarak veya belli bir tarihten itibaren seçtiğin hisseyi hangi kurumun alıp sattığını görebilirsin.

Anlık Kurum Bazlı Aracı Kurum Dağılımı - Anlık olarak veya belli bir tarihten itibaren seçtiğin kurumun hangi hisseyi alıp sattığını görebilirsin.

Para Giriş Çıkışı AnaliziHisse senetlerine ait net para giriş/çıkış verisine, seçilen periyotta anlık olarak ulaşabilirsin.

Temel ve Finansal Analizler - Borsada işlem gören şirketlerin mali durumu, sektör trendi, yönetim kalitesi ve ekonomik göstergelerinin değerlendirilmesine temel ve finansal analizlere ulaşabilirsin.

Paketler hakkında daha detaylı bilgi alabilir miyim?

Tabii, tüm paketleri ve paket özelliklerini karşılaştırmalı bir şekilde görebilmek için burayı ziyaret edebilirsin.

Paketimi yükseltmek istiyorum, ne yapabilirim?

Paketini değiştirmek veya farklı bir paket satın almak için paketler sayfamızı ziyaret edebilirsin.

Mevcut paketim neden kendi kendine yenilendi?

Paketlerin için otomatik yenilenme özelliğini aktifleştirdiysen, paketlerin aylık periyotlarla yenilenir.

Otomatik paket yenileme seçeneğini iptal edebilir miyim?

Evet, otomatik paket yenileme özelliğini web sitemizi ziyaret ederek iptal edebilirsin.

Paketimi iptal edebilir miyim?

Evet, dilediğin zaman paketini iptal edebilirsin.

Paketleri karşılaştır, ihtiyacına uygun olanı bul

Sabit Özellikler

Basic
Premium
Professional

Canlı Borsa Verisi

BIST30 ve BIST100 Endeks Verileri

Tüm Endeks Verileri

Serbest Piyasa

BIST 10 Kademe Derinlik

Anlık Kripto Paralar ve Pariteler

Teknik Analiz

Ekonomik Takvim

Sınırsız Fiyat ve Haber Alarmları

%100 Reklamsız Deneyim

Anlık Akıllı Al/Sat Sinyalleri

Hisse Kademe Analizi Anlık

AKD Gün Sonu

AKD Anlık

AKD Anlık Kurum Bazlı

Para Giriş Çıkış

Hızlı Takas

Yabancı Takas Oranı

AOF Sapma

Denge Fiyat (Eşleşme) Analizi

Endeks Analizi

Pivot Analizi

Eklenebilir Özellikler

BIST Tek Kademe Derinlik

Tüm Endeks Verileri

AKD Gün Sonu

AKD Anlık

VIOP Gün Sonu

Serbest Piyasa

BIST VIOP Tek Kademe Derinlik

BIST VIOP 10 Kademe Derinlik

***
***
İşlem yapılıyor, lütfen bekleyiniz...